Zdravotní pobyt (Erasmus)

Zdravotní pobyt trvající od soboty 6. 4. 2019 do pátku 12. 4. 2019 jsme si všichni užili. Několik dnů nabitých všemožnými sportovními aktivitami jsme strávili s mladými hokejisty, kteří sem na Moravu přijeli až ze Zvolena na Slovensku. Paní Šeděnková, paní Šlachtová a pan Baláš nám naplánovali opravdu pestrý program pro každý den.

Myslím, že nikdo z nás nezapomene na první procházku, při níž jsme se ztratili v lese a následně statečně vyšplhali kopec, abychom se dostali zpátky k civilizaci.Na výšlapech jsme stoupali, klesali, jak nám to jen místní terén dovolil.

Navštívili jsme Dolní oblast Vítkovic, Stezku v oblacích na Pustevnách, poté i Radhošť a jeden den jsme zdolávali kupy sněhu na Bumbálce. Byli jsme také v Rožnově pod Radhoštěm, kam někteří z nás dojeli na bruslích nebo koloběžkách, jiní se svezli autobusem. Tam jsme se stavili na prohlídku pivovaru a prošli si tradiční chaloupky ve Valašském muzeu. Když nám nevyšlo počasí, naši profesoři ihned použili plán B. Díky tomu jsme se koupali v bazénu a relaxovali ve vířivkách místo toho, abychom chodili kilometry po okolí (což nás všechny samozřejmě mrzelo).

Příští rok se stejná akce opakuje, tentokrát na Slovensku. Všichni se těšíme a doufáme, že se sejdeme v plném počtu!

Účastníci zájezdu