Vodácký kurz 2018

Žáci třetí ročníků se letos opět nechali zlákat na cestu do Pieninského národního parku, aby zde podstoupili vodácký výcvik. Pod dozorem instruktorů a tělocvikářského týmu jsme se odvážně vydali na řeku Dunajec. Počasí zájezdu přálo, celý týden svítilo slunce jako o závod a zatáhlo se vždy až na noc, kdy účastníky poklidně uspával déšť.

Výcvik všichni absolvovali úspěšně a spokojeně, nikomu se nepodařilo zranit se. Za to vděčíme hlavně našim profesorům, kteří nás bedlivě hlídali a starali se o nás. I když jsme se občas nechtěně pěkně vykoupali ve studené vodě, užili jsme si celý týden pořádně.

Než jsme se vydali domů, vyšlapali jsme na místní vyhlídky Tři koruny a Sokolice, kde jsme si prohlédli kaňon, kterým jsme celý týden projížděli. Výšlap byl sice únavný, ale cesta stála za to, protože tak krásný výhled je vždy třeba alespoň párkrát vyfotit.

Všichni jsme si domů odvezli hromadu skvělých zážitků, vzpomínek a zkušeností. Doufáme, že se na vodu ještě někdy dostaneme a zažijeme znova tolik zábavy.

Michal Manďák, 3. A