Soutěž v piškvorkách

Kdo z vás si nikdy nezahrál piškvorky jen tak pro radost? Nevěděli jsme, že existuje dokonce soutěž v této hře!

Dne 12. listopadu se pětice zájemců ze 7. A ve složení Viktorie Ondračková, Sabina Tisovská, Anička Konečná, Eliška Benešová a Jakub Zegzulka zúčastnila oblastního kola soutěže v Piškvorkách, která se konala v Ostravě. Zvolili jsme si název týmu Elementrix. Zpočátku jsme byli hóóódně nervózní. Naše nervozita vzrostla, když jsme při zápisu zjistili, že jsme úplně nejmladší soutěžící, navíc jen v našem týmu soutěžila i děvčata, zatímco v ostatních týmech byli samí kluci! Všichni si nás prohlíželi a smáli se nám.

Ale hned první zápas jsme vyhráli a zdálo se nám, že se nás ostatní začínají bát. Všichni jsme se snažili a po dalších třech zápasech jsme se dostali do nejlepší osmičky z celkového počtu 16 týmů. Nakonec jsme se společně s dalšími třemi týmy podělili o 5. – 8. místo.

Jenže to není všechno! Z naší školy se stejné soutěže zúčastnili také studenti 3. B, jejichž tým s názvem Čokofariáni ve složení Damian Wałoszek, Kryštof Řeháček, Ondřej Horníček, Jiří Grygar a Tomáš Chrobák obsadil 1. místo a celou soutěž vyhrál! My jim výhru přejeme, byli fakt dobří.

Jakub Zegzulka, Sabina Tisovská, Mgr. Alena Kubánková

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA