Mobilní aplikace Škola OnLine

Aplikace je určena pro učitele, žáky i rodiče na školách, které používají školní informační systém Škola OnLine. Je ke stažení zdarma pro operační systémy Android ve verzi 4.0 a vyšší, iOS ve verzi 6.0 a novější i pro Windows Phone 8 a 8.1.

Mobilní aplikace Škola OnLine automaticky rozpozná, zda je přihlášený uživatel žákem, rodičem, či učitelem a podle toho nabídne své možnosti. Z pohledu žáků a rodičů je určena k prohlížení aktuálního rozvrhu, včetně všech změn jako je suplování, či školní akce a k prohlížení hodnocení (známek). Rodiče tak mohou mít kdykoli a kdekoli okamžitý přehled o prospěchu svého dítěte, či mohou vidět, zda mu třeba neodpadlo odpolední vyučování.

Přihlašování do aplikace probíhá pomocí stejných údajů jako při klasickém přihlášení do webového rozhraní. Přihlášení je možné uložit jako přihlašovací profil, není tedy nutné zadávat pokaždé znovu přihlašovací údaje. V jednom mobilním zařízení lze uložit libovolný počet přihlašovacích profilů, což ocení především rodiče, kteří mají děti na více školách.

Kde je možné aplikaci získat?

Aplikace je určena pro Android ve verzi 4.0 a vyšší, iOS ve verzi 6.0 a novější, Windows Phone 8 a 8.1 a můžete si ji jednoduše stáhnout zdarma ve svém obchodě.

Např.

Google_Play_logo

Více informací naleznete na:

header-logo