Pokud ano, objevila se vynikající nabídka právě pro tebe na bílovecké ZUŠ. Jedno místo! Tak neváhej a v případě zájmu se obrať na ředitele ZUŠ (reditel@zusbilovec.cz).
A kdo tě povede k hvězdné kariéře?
PATRIK SAS
- Narozen 14. 2. 1989 v Ostravě.
 - Již od útlého dětství dělil veškerý čas mezi sport, hrával v mládežnických oddílech fotbal za klub jeho srdce FC Baník Ostrava a hudbu, když začal hrát na bicí v osmi a na klavír v desíti letech.
 - Pochází z hudební rodiny, jeho strýc byl akademicky vzdělaný kytarista. Předtím než tragicky zahynul při dopravní nehodě spoluzakládal s Radkem Pastrňákem známou hudební skupinu BUTY.
 - V 15. letech přijat na státní Janáčkovu konzervatoř v Ostravě, kde studoval klasickou hudbu obor bicí nástroje a klavír.
 - Poté dostal stipendium na akademii v New Yorku a studoval zde a v Los Angeles hudbu.
 - V USA studoval u nejlepších hráčů, profesorů v oboru, kde mnozí z nich měli za sebou ty největší angažmá u světových hvězd: Peter Gabriel, Madonna, Michael Jackson, Spice Girls atd.
 - V USA v Kalifornii se Patrikovi podařilo vyhrát prestižní celosvětovou hudební soutěž, kde vyhrál hlavní cenu poroty, která byla složena mimo jiné ze členů Guns ’N ‘Roses, MR.BIG či Backstreet Boys.
 - Po studiích v USA se Patrik vrátil zpět do ČR, aby zde působil a nebo spolupracoval s kapelami/interprety: Čechomor, Kamil Střihavka, Michal Pavlíček, Ewa Farna, Karel Gott a další.
 - Také absolvoval turné se známou americkou pisničkářkou Suzanne Vega a dvorním kytaristou Davida Bowieho, Gerry Leonardem.
 - Mimo studiovou práci a aktivnímu koncertování se věnuje taktéž skladbě a připravuje sólove album.
 - Je celosvětovou tváří hudebních značek Roland, Tama a Paiste.
 
